Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

Ogłoszenia 

Okręgu Elbląg

23 listopada 2017
Aktualnie
09 maja 2017
  Wychodząc

Działkowcy walczą o swoje prawa

09 maja 2017
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Zarządów ROD i działkowców, Okręgowy Zarząd w Elblągu PZD z dniem 24 kwietnia 2016 roku uruchamia telefoniczne dyżury prawne, w każdy poniedziałek oprócz świąt i dni
„Mój Ogródek” pomaga, radzi, inspiruje… - 21.12.2015
 

Już w kioskach! Nowy numeru miesięcznika „Mój Ogródek”, nie przegap! Tylko za 2,49 zł! W każdym numerze „Mojego Ogródka” oprócz aktualnych porad ogrodniczych, znaleźć można również wiele rad i ciekawostek ze świata roślin, a także zdrowia i urody. 

W styczniowym numerze „Mojego Ogródka” doradzimy jak skutecznie chronić swoje rośliny – nieuzywając chemicznych środków ochrony roślin. Zachęcimy do uprawy ekologicznych odmian warzyw i do stosowania płodozmianu. Zaintrygujemy bezpestkowymi odmianami winorośli, polecanymi do uprawy na działce, a także podpowiemy jak samemu wyhodować owoce z doniczki.

Podpowiemy również jak wykonać mozaikowe ozdobne płyty przed wejściem do altanki, i gdzie na działce wykorzystać kruszywa wulkaniczne. W każdym „Moim Ogródku” znajdziecie też pomysły na metamorfozę przedogródka, a także przepisy czytelników.

 

Polecamy również:

Ogrodowe perełki Chcesz mieć piękną działkę, to posadź to co proponujemy!

Antyrodnikowe warzywa Czy wiesz, że są takie warzywa, które hamują proces starzenia się? Jeśli nie, to koniecznie je poznaj!

Masło kontra margaryna! Bądź świadomym konsumentem, jedz tylko to co zdrowe! Sprawdź co „siedzi” w margarynie!

Rośliny przy tarasie To sprawdzone pomysły na pięknie obsadzony, kwitnący taras. Nasze propozycje są zarówno doskonałą inspiracją, jak i gotowym „szablonem” do wykorzystania na własnej działce.

„Ogród to życie” to prezentacja ogródka naszego Czytelnika. Ukwiecone rabaty i oryginalnie zaplanowane zakątki to doskonałe źródło inspiracji! W każdym numerze prezentujemy inny ogródek! Chcesz pochwalić się swoją działką przed innymi czytelnikami. Chętnie opublikujemy Twoje zgłoszenie.

 

W styczniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego – www.dzialkowiecsklep.pl

 

24 stycznia 2016

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106         

Projekt i wykonanie © 2016 wawryn2@o2.pl