Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

Ogłoszenia 

Okręgu Elbląg

23 listopada 2017
Aktualnie
09 maja 2017
  Wychodząc

Działkowcy walczą o swoje prawa

09 maja 2017
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Zarządów ROD i działkowców, Okręgowy Zarząd w Elblągu PZD z dniem 24 kwietnia 2016 roku uruchamia telefoniczne dyżury prawne, w każdy poniedziałek oprócz świąt i dni
Mój Ogródek w sprzedaży od 19 lutego

W marcowym „Moim Ogródku” polecamy byliny i rośliny cebulowe na nowy sezon! Doradzimy jak rozmnożyć modne i lubiane storczyki oraz jak przyspieszyć kwitnienie kanny i begonii bulwiastej, aby zdobiły ogród już pod koniec wiosny. Podpowiemy, jak ciąć drzewka jabłoni, a także jak zapobiec infekcjom na roślinach sadowniczych.

Doradzimy również jak dobrać odpowiednią glebogryzarkę, wskazując jej dodatkowe, przydatne funkcje, a także podpowiemy jak zagospodarować kompost po zimie.

Pomożemy stworzyć atrakcyjne jednorocznej rabaty, bo z nami wszystko jest łatwiejsze!

Polecamy również:

• Urok orientu Ogrody w orientalnym stylu, są niezwykle efektowne i bardzo modne. Skorzystaj z naszego doboru roślin, aby stworzyć egzotyczną, odporną na nasze warunki atmosferyczne przestrzeń!

• Iglaki – stożki To atrakcyjne i lubiane formy małych krzewów iglastych! Sprawdź, które pasują na Twoją działkę!

• Warzywnik od zera Chcesz mieć ogród warzywny, a nie wiesz od czego zacząć? My Ci pomożemy – krok po kroku. Z nami wszystko jest łatwiejsze!

• Dieta na stawy Praca na działce, często kończy się bolesnymi dolegliwościami stawów. Sprawdź jak dobrze przygotować się do sezonu, tzn. jaką zastosować dietę, aby ból był Ci obcy!

• Kolorowe święta Kilka pomysłów na świąteczne dekoracje, to doskonała inspiracja, którą możesz zastosować w swoim domu.

 

Chcesz pochwalić się swoją działką przed innymi czytelnikami? Chętnie opublikujemy Twoje zgłoszenie. Wyślij je na adres: redakcja@mojogrodek.pl

 

W marcowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy

18 lutego 2016

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106         

Projekt i wykonanie © 2016 wawryn2@o2.pl